Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urodziła się w więzieniu na Zamku w Lublinie. Walczy o miliony za koszmar z dzieciństwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2018 r. o 07:37 Powrót do artykułu
Idąc tokiem myślenia, tej Pani, to prawie wszyscy Polacy powinni wystąpić do sądu o zadośćuczynienie od Polski Rzeczypospolitej Ludowej (PRL-u), bo cały naród był pokrzywdzony przez ten ustrój. Sek w tym , że PRL już nie istnieje jako Państwo a więc pozostaje tylko by obywatele rządali zadośćuczynienia od samych siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość to byli dezerterzy z Wojska Polskiego, armia poszła na Berlin, bohaterzy dali dyla do lasu, i palili potem sasiadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, obudziła się rychło w czas. Traumę ma biedactwo. Zwracaj się paniusiu do Rosji o odszkodowanie, a nie do naszych kieszeni !! I od razu o 150 mln, a co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego domaga się pieniędzy od nas! Zażalenie niech złoży do Niemiec!!. Nie mam ochoty aby były wypłacane pieniążki z moich podatków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani nie jest dzieckiem żołnierza wyklętego, tylko ludzi którzy udzielali im pomocy.  Jest łasa na kasę. Ostatnio pomówiła żyjącego jeszcze żołnierza o to że donosił na jej rodziców.
Trochę prawdy i więcej draństwa - tak ube, władze prl postępowały cały czas. Chcę znać personalia katów, prokuratorów, sędziów którzy w tym uczestniczyli - czy to tajemnica. Może też dzieci i wnuki powiedzą coś o swoich antenatach - a może wszyscy wyjechali do "ciepłych krajów?"
 Od kiedy to dzieci i wnuki ponoszą odpowiedzialność za "grzechy" ojów i dziadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może od Ruswelta i USA to on nas sprzedał ZSRR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie 150 mln zł a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma kobieta okazje do nachapania sie kasy to co bedzie sobie żałować! widzi jak ten antyrząd rozdaje na lewo i prawo pieniądze to i ona wyciągnęła łapę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartnik Stanisław ps. „Góral”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że otrzyma Pani odszkodowanie, oraz utoruję Pani drogę dla innych rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec blizniaków co ukradli księzyc tez był żołnierzem wyklętym i jakos dobrze żyje
  No właśnie od paru lat nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj. Wyjątkowo perfidna próba przywłaszczenia naszej kasy. Niech żąda od dzieci ubeków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inni też żyją w domach dziecka, samotnych rodzinach... Nie dawajcie jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale panstwo ktore wtedy wsadziło jej rodziców nie istnieje. a wszelkie wnioski o odszkodowania nalezy składac ewentualnie do rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruskie więzili, a polak niech płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goral Wydał po schwytaniu przez UB sam do nich nie poszedł zanim oceniasz pomysl jak sam byś się zachował, poczytaj sobie o metodach wydobywczych UB....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie Pani powinna dostac odszkodowanie. Moze nie 15 milionow ile 1,5 owszem. Postawcie sie w jej sytuacje. Cale zycie Nasze panstwo jej zniszczylo, odebralo rodzicow i godnosc. Jesli to nie 3rp ma odpowiadac, czyli rozumiem gruba kreska Mazowieckiego jest w realizacji. Uprzytomnilem sobie ze taka postawa mozna bronic reform PISu. W zasadzie ci sedziowie co sa u wladzy od komuny to sa takimi sedziami jak ich wyroki. Czyli Nie maja podparcia w obecnym sprawiedliwym spoleczenstwie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie Pani powinna dostac odszkodowanie. Moze nie 15 milionow ile 1,5 owszem. Postawcie sie w jej sytuacje. Cale zycie Nasze panstwo jej zniszczylo, odebralo rodzicow i godnosc. Jesli to nie 3rp ma odpowiadac, czyli rozumiem gruba kreska Mazowieckiego jest w realizacji. Uprzytomnilem sobie ze taka postawa mozna bronic reform PISu. W zasadzie ci sedziowie co sa u wladzy od komuny to sa takimi sedziami jak ich wyroki. Czyli Nie maja podparcia w obecnym sprawiedliwym spoleczenstwie.
 Innym też, bardziej pośrednio lub nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza sie niech placa spadkobiercy oblowili sie to i teraz niech odpowiasaja ich rodziny co za to zyja. Ja jak wezme kredyt i nie place umre to moje dzieci maja placic wiec niech placa za swoich przodkow te osoby bo dostaly majstki i zycie na lajcie to teraz czas rekompensat. Jestem za!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Pani zwraca z tym do swoich rodziców - wiedzieli co robili. Gdybym chciał teraz walczyć zbrojnie z okupantem pisowskim, to też bym był żołnierzem wyklętym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...